Kim Kardashian'dan Jean Yelekli bir kombin

Kim Kardashian bana göre ne giyse yakışır öyle bir kadın,son bahara yaklaştığımız şu günlerde belkide bir kombininizide Kim Kardashian'ın stiline göz atarak şekillendirebilirsiniz,oldukça şık ve rahat gözüküyor,giydiğini taşıyabilen bir fiziği olduğuda tartışılmaz bir gerçek,her nekadarda geçmiş yıllara ait bir fotoğraf dahi olsa bence bronz teninize bu tarz bir kombin tabiri caizse cuk oturacaktır düşüncesindeyim.

4 OkuyucuYorum Yaptı:

 1. Çok güzel bir kadın ben kendisini çok beğeniyorum bu tarz bir kombinde gerçekten çok şık ve rahat söylediğiniz gibi kim burada olduğundan daha zayıf gözüktü gözüme bunuda yazamak istedim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet resim geçtiğimiz dönemlere ait o dönemlerde Kim Slim Quick isimli zayıflama ilacının reklam yüzü olmuştu ve söylentilere göre o ilaç sayesinde kilo verdiği dedikoduları var ne derece doğru tabi bilemiyorum :)

   Sil
 2. Kim Kardashian'ın tarzına bayılıyorum.Takip edilmesi gereken bir stile sahip.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım herkes gibi :) bendende stilini çok severim sanırım sitede de bizimle aynı fikirde olan insan sayısı fazladır dolayısı ile daha fazla kime yer vermek isterim :)
   Sevgiler..

   Sil

Lütfen Sadece Konu ile ilgili yorumlar yapınız.
Yazdığınız yoruma gelen cevaplardan haberdar olmak için yorum kutusunun altındaki ''E-Posta yolu ile abone ol'' yazısına tıklayınız.

 
Türkiye Moda Yazarları 2018 | Reklam