Anna Dello Russo for H&M
Anna Dello Russo’nun hayel gücü nerelere dayanıyor,nelerden böyle ilham alarak ortaya muazzam bu koleksiyonu çıkarmış bilmiyorum ama altına çizerek söylüyorum harika!! Satışını dört gözle bekleyenlerdenim.Fiyatlarıda herkesi zorlamayacak diye duydum .Zaten H&M in fiyatları oldukça diğer markalara göre uygun.Aramızda kalsın Anna Dello Russo 4000 çift ayakkabıya sahipmiş:)Defilelerin,davetlerin vazgeçilmezleri arasında..Kısacası yine konuşturmuş tüm yeteğeni!! 4 Ekimde satışa sunulacaktı ama şuan 4 Ocak deniyo..Dünyada 140 mağazada satışa çıkacak hadi artık çıksın diye gün sayıyoruz.Bakalım neler varmış bu muhteşem koleksiyonda..


Bu muhteşem valiz çınlığının doruklarında.Altın işlemeler göz alıcı güzellikte.Bu valize 149 dolara sahip olabiliriz..


Koleksiyon ortaya çıkarırken yaratıcı zekayı ne kadar iyi kullandığın kanıtı..


Bu arada köpek aksesuarları kendi köpeğiymiş:)


Ayrıntılarda gizli tüm incelik,tüm kadınları mutlu etmeyi amaçlamış bence başarılıda olacak gibi gözüküyor.Her zevke uygun modeller göze çarpıyor.Romantik parçalar ilk göze çarpan unsurlar.
 'Bu işbirliği beni çok heyecanlandırıyor.H&M özel bir projeye ilk kez bir Moda Direktörü'nü dahil ediyor.Bu moda da büyük değişimin göstergesi.Bunu yönetmek için seçilmiş olmaktan dolayı hem çok heyecanlıyım hem de çok mutluyum.Bulunması çok zor ve özel aksesuarlar yaratmak istedim.' diyor..

4 OkuyucuYorum Yaptı:

Lütfen Sadece Konu ile ilgili yorumlar yapınız.
Yazdığınız yoruma gelen cevaplardan haberdar olmak için yorum kutusunun altındaki ''E-Posta yolu ile abone ol'' yazısına tıklayınız.

 
Türkiye Moda Yazarları 2018 | Reklam