2016 Gelin Makyajı Önerileri

   Sizde 2016 gelin adayıysanız bu konu tamda sizin için! Hayatınızda yaşayacağınız en özel an geldi çattı! Artık herşey çok mükemmel olmak zorunda. Düşlerinizde ki gibi bir gelinlik seçtiniz,harika bir kır düğünü için mekan hazır,yemek seçimleri,müzik seçimleri davetiyeleriniz herşey istediğiniz gibi! Bu kusursuz organizasyonun başrolünde siz varsınız tüm gözüler sizin üzerinizde olacak peki makyaj seçiminizde nelere dikkat etmeniz gerekiyor nelerden kaçınmanız gerekiyor işte detaylar!

   2016’da kesin olan bir trend var ki o da sade ve doğallık! Hepimiz biliyoruz ki gelin makyajının joker parçası olan kırmızı ruj bu sene tarih oluyor ve yerini kayısı tonları ile birlikte pembeye bırakıyor. İnce eyeliner ve hafif pembe yanaklar da 2016 trendleri arasında olduğunu unutmayın. Siz de 2016 gelini olacaksanız ve makyaj tercihleri konusunda kararsız yada makyaj trendlerini hala bilmiyorsanız sizler için derlenmiş galerimize bir göz atın!


                                  
0 OkuyucuYorum Yaptı:

Yorum Gönder

Lütfen Sadece Konu ile ilgili yorumlar yapınız.
Yazdığınız yoruma gelen cevaplardan haberdar olmak için yorum kutusunun altındaki ''E-Posta yolu ile abone ol'' yazısına tıklayınız.

 
Türkiye Moda Yazarları 2018 | Reklam