Bacak boyuna sihirli dokunuş

   Bacak boyu denilince ilk akla gelen isimlerden ilk ki hiç kuşkusuz Eda TAŞPINAR.  Birçok insan kısa olan bacak boyundan şikayetçi aslında buna bir kaç sihirli dokunuşla müdahale edebilmek mümkün neler yapmalı nelerden kaçınmalı bu yazı birazda bu bilgileri içerir nitelikte.

1 Bacak boyunuzu uzun göstermek istiyorsanız hiç kuşkusuz yüksek bel pantalonları tercih etmeniz gerekiyor.

2 Çizgili bir pantalon tercih edecekseniz eğer çizgilerin yana doğru değilde dikey bir şekilde olanını tercih edin.


3 Maksi etekler sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.4 Elbetteki topuklu ayakkabılar bacaklarınızı ve boyunuzu daha uzun göstermenin en basit yolu tabi ki topuklu bir ayakkabı seçimi olacaktır bu basit ve kadınların vazgeçilmezi olan topuklu ayakkabı hilesini zaten hepiniz iyi biliyorsunuz biz sadece bir kez daha altını çizmek istedik.Bunların dışında bir kaç küçük detay da sizi daha uzun boylu göstermeyi sağlayacaktır. Kısa boylu olduğunuzu düşünüyorsanız şunları unutmayın.
Kısa boylu kadınlar saçlarını daha kısa kestirmeliler.
Çanta seçimlerinde daha küçük ebatlı çanta kullanmalılar.
Kısa boylu kadınlar yine tek renk özellikle koyu tonlu kıyafetler tercih edebilirler.
Bunlar bizlerin sizer için derleyip sunduğu öneriler sizler bu konu hakkında katkı sağlayacak fikir ve önerilerle doluysanız lütfen bizlerle yorum olarak paylaşınız.


0 OkuyucuYorum Yaptı:

Yorum Gönder

Lütfen Sadece Konu ile ilgili yorumlar yapınız.
Yazdığınız yoruma gelen cevaplardan haberdar olmak için yorum kutusunun altındaki ''E-Posta yolu ile abone ol'' yazısına tıklayınız.

 
Türkiye Moda Yazarları 2018 | Reklam