Modası Geldi: Celine Luggage Bag

Hastası olduğum Celine markasının ve çantalarının yazısını bugüne kadar neden yazmadığımı inanın bende bilmiyorum. Farkettiğim gibi telafisini yapmak maksadıyla bu yazıyı hazırladım. :)  Celine'in Luggage çantalarının üretim tarihi ne zamana dayanıyor bilemiyorum ama ben geçen kış farketmiştim. Çakması dahi olsa almaya and içtim ama bulamıyorum! Ki orjinalleride 2.000-4.000 dolar arasında oluncada içim el vermedi, alamadım. Bütün ünlülerin ve bloggerların elinden düşürmediği bu ikonik çantaya aşık olmamak imkansız diye düşünüyorum! Celine Paris markası yıllar geçsede çeşitli renkleri ve boyutlarıyla kesinlikle her zamana hitap edecek bir ''it bag'' yaratmadı mı sizcede? Renk ve boyut alternatiflerini görmek isterseniz buraya tıklayın...Leighton Meester - Jennifer Garner


 Chiara Ferragni


Rosie Huntington Whiteley - Kim Kardashian***Modasının hiç geçmeyeceğini düşündüğüm bu ikonik çanta hakkında şimdilik size söyleyeceklerim bu kadardı. Mutlaka ama mutlaka bunlardan bir tane almak istiyorum. Şimdilik bulana kadar onlarla uzaktan platonik olarak aşk yaşıyorum. :) Siz ne düşünüyorsunuz Celine'in Luggage çantaları hakkında? Sizde benim gibi aşık mısınız bu çantaya? 
Kendinize iyi bakın...  :)

0 OkuyucuYorum Yaptı:

Yorum Gönder

Lütfen Sadece Konu ile ilgili yorumlar yapınız.
Yazdığınız yoruma gelen cevaplardan haberdar olmak için yorum kutusunun altındaki ''E-Posta yolu ile abone ol'' yazısına tıklayınız.

 
Türkiye Moda Yazarları 2018 | Reklam