Guiseppe Zanotti For Kanye West

 Bu ayakkabının modeline kanat mı desem ateş mi desem bilemedim ama şu sıralar herkesin dilinde olduğu kesin. Bende hemen belki bilmeyenler vardır diye bu konuda size biraz bilgi vermek istedim. İtalyan ayakkabı markası Guiseppe Zanotti için bu modeli Kanye West tasarlamış. Bu model bu marka için Kanye West'in ikinci tasarımıymış. Daha öncede aşağıda görebileceğiniz modeli tasarlamış. ''Cruel Summer'' isimli tasarımı geçen seneki Paris Moda Haftasında görücüye çıkarmışlar. Fiyatı ilk satışa çıktığında sanırım 5.888 dolar civarıymış! Şimdilerdeyse 1.625 dolarmış. Fiyat bilgilerine buraya tıklayarak Guiseppe Zanotti'nin sitesindende ulaşabilirsiniz...


Özellikle revaçta olan rengi...


Kanye West'in Guiseppe Zanotti için tasarladığı ilk model.Kim Kardashian


***


Kanye West gibi birinden hiç beklenmeyecek gibi bir model olmamış mı sizcede? Benim özellikle siyah olanı çok hoşuma gidiyor tabi düz beyazda güzel ama sade kaldığından siyahını tercih ederdim. Fiyatları her ne kadar çok pahalı olsada bir sürü marka taklidini yapmış bu ayakkabıların. Binlerde dolar yerine onlarca dolar vererek bu ayakkabılara ulaşabilirsiniz tabi eğer beğendiyseniz yada beğeniyorsanız? Sahi siz nasıl buluyorsunuz bu ayakkabıları???
Kendinize iyi bakın... :)

0 OkuyucuYorum Yaptı:

Yorum Gönder

Lütfen Sadece Konu ile ilgili yorumlar yapınız.
Yazdığınız yoruma gelen cevaplardan haberdar olmak için yorum kutusunun altındaki ''E-Posta yolu ile abone ol'' yazısına tıklayınız.

 
Türkiye Moda Yazarları 2018 | Reklam