Rüküşün de Rüküşü - Kristen Stewart ve Erdem Elbisesi
İşte bunu beklemiyordum.

Normalde hem Kristen Stewart'ı hem de Erdem'i çok severim. Ama bu ikilinin bir araya gelmesinden bu kadar kötü bir sonuç çıkacağını tahmin bile edemezdim.

Dün akşam yeni filmi Yolda'nın New York Galasına katılan genç ve güzel oyuncu herkesin ağzını açık bırakmayı hedeflemiş olacak ki böyle bir elbise giyip gelmiş. Ki başarılı olmuş ama sonucun beklediği gibi çıkmamış belli ki.

Şahsen onun başkalarının ne düşündüğünü umursadığını da düşünmüyorum.

Röportajlarından çıkarabildiğim kadarıyla Kristen bir elbiseyi sevmişse kimsenin ne düşündüğünü umursamıyor. Ama bu sefer keşke ikinci bir görüş alsaymış.


Erdem Bahar 2013 koleksiyonundan İşlemeli tül elbisesinin içinden görünen yüksek belli mavi şort ve üstten oluşan kıyafeti sanırım bu sene giydiği kıyafetler arasında en kötüsü olmaya hak kazandı.

Bu elbise ile ilgili bir şeyi değiştirebilseydim eğer o, kesinlikle orijinal halindeki etek boyunu aynı tutmak olurdu. Defile versiyonundaki hali o kadar güzel ki giyince bu kadar kötü bir sonuç çıkacağı kimsenin aklına gelmezdi. Ama modeldeki egzotik ten rengi Kristen'da olmayınca ortaya böyle rüküşün de rüküşü bir görüntü çıkarıyor.

Ne sade ve güzel makyajı, ne saçı ne çok sevdiğim neon Christian Louboutin ayakkabıları ne de göstermekten çok çok hoşlandığı mükemmel bacakları bir gram fazlası olmadığı halde onu çok kilolu gösteren bu kötü görüntüyü kurtarmaya yetmemiş.

Üzgünüm Kristen ama gerçek bu.

 
Christian Louboutin neon Pigalle topuklu ayakkabı
Cartier 'juste-un-clou' bileklik
  

0 OkuyucuYorum Yaptı:

Yorum Gönder

Lütfen Sadece Konu ile ilgili yorumlar yapınız.
Yazdığınız yoruma gelen cevaplardan haberdar olmak için yorum kutusunun altındaki ''E-Posta yolu ile abone ol'' yazısına tıklayınız.

 
Türkiye Moda Yazarları 2018 | Reklam