'Asker'iyeye Hazırlıkİşte kışın ilk trendi military akımı-asker karışımı..Kamuflaj desenli ceketler, gömlekler, paltolar hatta çizmeler,babetler,çantalar..

Geçen senelerdede parka tutkusunu fazlasıyla yaşıyorduk,herkes bir parka edinme derdindeydi bu sezon askerle birleşince herkes fazlasıyla tutuştu bir adet dolabına birşey eklemek için..

Ceket, pantolon, gömlek,etek,yelek her şeyi dozunda kullanıldı mı gerçekten hoş duruyor ..Fazla abartmaya kokoş olma durumu olmadan başarılı sonuçlar çıkarılabilir..


Pantolonlarıda bence tercih edilinmesi gereken parçalar,ama onlarda mutlaka en basit parçalarla!!

Kamuflaj desenli ceketleri her zaman düz şeylerle kombinlememiz en doğrusu..Starımız o olacağı için 2.bir yıldıza ihtiyaç olmamalı..En ideal parçalar;siyah pantolonlar olabilir,düz mini elbiseler olabilir.Basic olan herşey olabilir.


Cool, rahat, maskülen gözükülmeyen istenilen bir kombin..Adeta bayıldım!! Ben galiba burada en çok eteği beğendim itiraf ediyorum:)) Kombinlemesi güzel bir etek ve asker kamuflaj :))

Paris Hilton kadife eşofmanlarıyla asker modasını ucundan yakalamaya falan çalışmış galiba.Neyse beğenmedim uzatamaya gerek yok.

0 OkuyucuYorum Yaptı:

Yorum Gönder

Lütfen Sadece Konu ile ilgili yorumlar yapınız.
Yazdığınız yoruma gelen cevaplardan haberdar olmak için yorum kutusunun altındaki ''E-Posta yolu ile abone ol'' yazısına tıklayınız.

 
Türkiye Moda Yazarları 2018 | Reklam