Yeni Bir Trend Olarak Kağıt ÇantalarÜnlü marka Jil Sander sonbahar-kış 2012 erkek giyim koleksiyonunda çıkardığı 'Vasari' çanta ile en çılgın moda takipçilerinin bile ağızlarını açık bıraktı. Anlaşılacağı üzere ağızların açık kalma sebebi bu çantanın aslında kese kağıdı olması.

Altından metal kopçalarla tutulan bu çantanın hem kağıttan hem de deriden olanı bulunuyor.
Peki bu kese kağıdı çanta ne kadar dersiniz? Tamı tamına 300$ ! (aslında kağıt çanta 300$, deri olanın fiyatı bunun iki katı)

Bir kese kağıdı için 300$ verilir mi yahu? İstediğin marketten elde edebileceğin bir şeye sırf üstünde marka adı var diye bu kadar para ödemenin bir anlamı var mı?

Moda, stil, olağandışılık derken iyice kafaya yemeye mi başladık yoksa marka meraklılığımız mı ölçülüyor?Bu sorulara kim ne cevap verir bilmem ama bir kese kağıdına 300$ ödemek çılgınlık.

Fikri beğenenlere ise kendi kese kağıdı çantalarını kendileri yapmalarını öneririm.


http://feledene.blogspot.com/ 

3 OkuyucuYorum Yaptı:

  1. gerçekten çok ilginç,paylaşım için teşekkürler,o para verilir mi? sorusuna gelince asla diyebilirim :)

    YanıtlaSil
  2. Yok artık :)

    YanıtlaSil
  3. asıl amaç kağıt parçasına 300 dolar vermek degıl bazen ılgıyı oraya cekmektır. sımdı gorun hıcbr kadın poset kullanmayacak onun yerıne kese kagıtlarını tercıh edecek. bence cok akıllıca bır cıkıs olmus. Jil Sander'i tebrik etmek gerek.

    YanıtlaSil

Lütfen Sadece Konu ile ilgili yorumlar yapınız.
Yazdığınız yoruma gelen cevaplardan haberdar olmak için yorum kutusunun altındaki ''E-Posta yolu ile abone ol'' yazısına tıklayınız.

 
Türkiye Moda Yazarları 2018 | Reklam