Bu kareler İlham verecek! Londra Moda Haftası

Belki yurt dışında yaşayanlarınız ve gidenleriniz vardır bana gitmek kısmet olmadı gidenler zaten bu şölenin en yakın takipçileri oldular gidemeyenler içinse birbirinden çarpıcı kareleri sizler için yayınlıyorum. Defile ve kolleksiyon bir yana dursun Londra Moda Haftasına Katılan ünlülerin moda ikonlarının ne giydiklerini tepeden tırnağa birlikte inceleyelim =)

 Olivia Palermo hımm.. şıklığından yine taviz vermemiş harika görünüyor,duru güzelliğine ise diyecek tek kelime yok!

Lady Gaga sıra dışı çizgileri üzerinde taşımayı ve farklı bir imajım var benim demeyi seven Gaga bu kezde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı Futurisric tasarımlarıyla dikkat çeken Philip Treacy defilesine üzerinde garip tüylü kuyruklar sarkan bir peçe ile katıldı,Tabi Lady Gaganın sıra dışı çizgisi bununla noktalanmıyor elbette defilenin açılışında gaga pembe bir pelerin ile start verdi finali ise kafasında kocaman bir Mickey Mause kulaklıklarınla yaptı.

Aynı zamanda  Anna Dello Russo,Shenae Grimes,Poppy Delevigne ve Cara Delevigne,Alexa Chung,Dita Von Teese,Kelly Osbourne gibi isimlerde göz dolduran stilleri ile Londa Moda Haftası'na renk kattılar.

Türk / İngiliz Tasarımcı Erdem Moralıoğlu defilesi ise Londra Moda Haftasının en dikkat çekici defilelerinden oldu.Sözü fazla uzatmadan ilham verici karelerle sizleri baş başa bırakıyorum.
0 OkuyucuYorum Yaptı:

Yorum Gönder

Lütfen Sadece Konu ile ilgili yorumlar yapınız.
Yazdığınız yoruma gelen cevaplardan haberdar olmak için yorum kutusunun altındaki ''E-Posta yolu ile abone ol'' yazısına tıklayınız.

 
Türkiye Moda Yazarları 2018 | Reklam